A Review Of کیش

یکی از موارد مهم در معرفی کامل جزیره کیش، مباحث مربوط به قوانین زندگی در جزیره است.

در گذشته فقط از تهران می‌توانستید به مقصد کیش پرواز کنید و تورهای هوایی کیش از تهران برگزار میشد، امّا حالا که از شهرهای مختلف به مقصد کیش پرواز هست، به راحتی می‌توانید تور هوایی کیش را تهیه کنید.

 زندگی دریایی در آبهای ساحلی کیش بسیار بی نظیر است.  بازدید کنندگان هنگام تماشای این گونه های دریایی که به راحتی قابل مشاهده هستند ، شگفت زده خواهند شد. آبهای ساحلی کیش از جمله امن ترین ها در جهان هستند هیچ کوسه ای وجود ندارد و شنا کاملاً بی خطر است و گردشگران می توانند از این ساحل استفاده کنند و در تمام طول سال از خورشید و آب دریا لذت ببرند

شهر زیرزمینی کاریز:  زمانی که نام جزیره‌ی کیش به گوش هر گردشگر و اهل سفری می‌خورد لیستی از کارها و مناطق دیدنی که می‌بایست در طول سفر حتما آنها را انجام دهد و یا از آنها دیدن کند پدیدار می‌شود که به طور قطع رسیدگی کردن به تمامی آنها از عهده‌ی حرفه‌ای ترین‌ها هم در طول یکبار سفر به جزیره‌ی کیش خارج خواهد بود.

پس قدم به قدم با هم پیش می‌رویم تا به تصمیم‌گیری‌تان کمک کنیم و همه ترفندهای خرید تور کیش را برایتان به صورت شفاف بازگو کنیم.

شهربازی هایلند در زمینی به وسعت سه هکتار احداث شده و در سال ۱۳۷۸ به بهره‌برداری رسیده است.

کیش یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری مهم داخلی ایران محسوب می‌گردد. برای برنامه‌ریزی سفرتان می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی این جزیره کمک بگیرید.

فقدان فانوس دریایی در این منطقه، اشتباه محاسباتی کاپیتان کشتی و عمق کم از جمله دلایلی بودند که غرق شدن کشتی یونانی را رقم زدند. در زمان بازدید از کشتی یونانی، علاوه بر عکاسی، تفریحاتی چون شترسواری و اسب‌سواری در ساحل و از سفر به کیش بیشتر بدانید گشت‌وگذار در پارک ساحلی با امکانات متنوع (کرایه دوچرخه، بوفه و پارکینگ) در ساحل را نیز امتحان کنید.

ورود عضویت برای ورود نام کاربری و گذرواژه را وارد کنید ذخیره سازی رمز

از دیگر جاذبه‌های تفریحی کیش می‌توان به پارک کیبل اسکی کیش، باغ راه، تفریحات دریایی، غواصی، موتور سواری و گشت دور جزیره کیش اشاره کرد

کشتی یونانی که نماد جزیره کیش است به عنوان یکی از مناطق پر بازدید جزیره محسوب می‌شود. این کشتی دیدنی در سال ۱۳۴۵ نزدیک به روستای باغو به گِل نشته است.

استفاده از مطالب وب سایت تور لحظه آخری سفر با تو به هر نحوی ، بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد. کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد.

کیش در خلیج فارس در ۱۹ کیلومتری از سرزمین اصلی ایران واقع شده‌است و با شکلی تقریباً بیضوی، دارای مساحت ۹۱ کیلومتر مربع و محیطی ۴۰ کیلومتری است. در امتداد ساحل کیش صخره‌های مرجانی و جزایر کوچک فراوانی قرار دارند. این جزیره در امتداد خط ساحلی ۱۳۵۹ کیلومتری ایران در شمال خلیج فارس و در یک‌چهارم اول ورودی هرمز به خلیج فارس قرار دارد.

ما در این مقاله به معرفی کامل جزیره کیش و ارائه اطلاعات مفیدی درباره این جزیره می‌پردازیم، تا ضمن آشنایی بیشتر با جزیره برای سفر به کیش هم اطلاعات مفیدی به دست آورید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “A Review Of کیش”

Leave a Reply

Gravatar